| eu_4161 a întrebat:

HiQ are pe cineva care compun melodiile sau ei le compun?

Răspuns Câştigător
FlorinGrozea
| FlorinGrozea a răspuns:

Am lucrat și lucrăm cu: DJ Phantom, Mihai Stoica (Voltaj), Marius Moga (Morandi), Silviu Păduraru (Deepside Deejays), Dragoș Chircu, Ciprian Blaga, Gabriel Huiban, David Deejay, Agresiv, Dan Badea și mulți alții.

7 răspunsuri:
FlorinGrozea
| FlorinGrozea a răspuns:

În cei 13 ani am lucrat cu mulți compozitori și textieri, dar la majoritatea melodiilor sunt co-autor sau co-textier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
In general la compun ei, dar mai au si colaborari.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le fura de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super tari si mi-a placut fiecare melodie a trupei. Nu am citit daca compun ei sau le compune cineva dar banuiesc ca sunt si ei implicati in compunerea pieselor in cea mai mare parte.

| eu_4161 explică:

Multumesc pentru raspuns...

| maxy a răspuns:

Oricine le-ar compune, ii rugam sa le distruga si sa se opreasca

| danielathalia a răspuns:

Sunt de acord