| Teddy_6960 a întrebat:

Heeeeey! URGENT:Am nevoie de programe ca sa-mi compun prorpria melodie...La melodiile lui Adrian Tutu melodiile sunt cantate de instrumente? FUNDA + VOT

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai iti trebuie mai intai instrumentele ca sa-ti faci o compozitie proprie(chitara,orga, tobe, microfon... dupa genul de muzica pe care vrei sa-l faci)! Toate sunetele de la instrumente sunt preluate de un mixer. Cand le ai pe toate atunci un mixer iti dau eu!