| Catheryne a întrebat:

Hristos a inviat! Care dintre voi a citit cartea Rage of Angels(Furia Ingerilor) de Sidney Sheldon? Eu am citit-o si mi-a placut enorm de mult si daca mai stiti alte carti asemanatoare as vrea sa stiu. Thx :*

Răspuns Câştigător
| kittyroxy_3562 a răspuns:

Hello! Si eu am citit-o e geniala dar am mai gasit de curand si alte carti asemanatoare in biblioteca bunicului meu. Cantec despre gheata si foc, Zapada, Nevinovatul, Mai mult mai sus, Timpul dezarticulat. Cam atat stiu dar daca mai gasesc te anunt! Sper ca te-am ajutat.