| Holocaust a răspuns:

Ala in pantaloni scurti are niste miscari... fenomenale.laughingImi aduce aminte de cineva.
Oricum, nu-i vorba de talent, dar e bine ca unii inca mai stiu sa se distreze.Le-am dat like "dobitocilor".

| UnleashedPsycho a răspuns:

Cealaltă variantă.

| DakotaRoyse a răspuns:

Pe tot parcursul videoului am avut intenţia de a-i spune tipului cu ochelari să-şi tragă pantalonii pe el, că o să se împiedice când o să-i cadă laughing This was so lame...

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt înregistrări pe care le privești cu admirație, d-apăi filmuletul ăsta și mai ales "actorașii" care-și joacă rolul...se prostesc, provocând dezgust (spus în termeni mai... eleganți). Nu, nu-mi place big grin!