| JustaLittle a întrebat:

Imi mai dati IMAGINI nu DESENe care sa semene cu acesta [IMG]http://i60.tinypic.com/209j787.jpg[/IMG]? Asica sa intruchipeze o fata (persoana) de la spate si care sa exprime oarecum tristete, singuratate.

Răspuns Câştigător
| deea0505 a răspuns:

Http://weheartit.com/......294/search poti cauta mai multe pe Weloveit este cel mai bun site pentru imagini eu il folosesc de 2 ani aproape si mereu gasesc ce imi trebuie, succces!

3 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search caută aici, sper sa mearga link-ul.