| lll123 a întrebat:

Imi merge the sims 3 pe urmatoarea configuratietonguerocesor 1.8 3000+ Sempron, HdD 80 gb, Ram 768mb placa video 256?

3 răspunsuri:
| Alexintunecatul a răspuns:

Nu vreau sa te intristez dar nu cred ca o sa reusesti...sau poate doar daca dai rezolutia mica si toate detaliile la low! Bafta

| alexTT a răspuns:

The sims 3 minimum system requirements

Pc

Xp (service pack 2)

Processor pentium IV 2.0 GHz / athlon XP 2000+

Memory 1 gb

Graphics geforce fx 5900 / radeon 9500

Ram 128 MB

Iti merge dar o sa se miste cam ingreunat. Totusi poti incerca sa il instalezi si sa il joci cu setarile grafice la minim.

| Rony2012 a răspuns:

Si eu pe pc am 1, 8 ghz, placa 256, dar am 2gb de rrami si merge sims 3 perfect. Daca intr-adevar vrei sa joci sims, trebuie sa umblii la rrami