| Proessempr a întrebat:

Cat de aiurea vi se pare ca imi merge F.E.A.R 2 pe pc-ul asta : 768mb RAM Placa video 256mb vertex, shader 2.0 si procesor 1.8 AMD SEMPRON 3000+? laughing si Left 4 Dead imi merge, la fel (nu sacadeaza deloc )

7 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Nu ai mentionat numele placii video, dar ar trebui sa iti mearga. Mie imi mergea cat de cat bine pe radeon x800gto.

| Proessempr explică (pentru CinevaNou):

Asus a9550 Series

| CinevaNou a răspuns (pentru Proessempr):

Wow, nu stiu daca o sa poata duce. E cam veche placa. Chiar ma mir ca iti merge l4d. Oricum tu ai pixel shader 2.0, iar fear cere 2.0b, nu stiu daca o sa vrea.

| Proessempr explică (pentru CinevaNou):

Merge ma. m-am jucat si pot sa zic ca mi se misca mai bine ca f.e.a.r 2. am 2.0 si vertex la fel happy

Răspuns utilizator avertizat
| An0oNim0uS a răspuns:

F.E.A.R.2 nu CRED CA-TI merge chiar asa de rau dar left 4 dead nu prea ti-ar merge deloc -poate daca dai totul la minim -grafica video. o sa-ti mearga cat de cat bine

| Proessempr explică (pentru An0oNim0uS):

Era totul la medium... rezolutia 1024x768 mb