| johnnymax a întrebat:

Imi puteti spune si mie de unde pot cumpara un set de hartie colorata pentru un Polaroid Image 2? Sau daca puteti sa imi spuneti de unde pot achizitiona un alt aparat de tip polaroid ( ceva mai vechi ) functional si sa aiba si film.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| antonG a răspuns:

Uita-te si pe site la F64. Cu putin noroc, poate gasesti hartie pentru tipul tau de aparat.

| Peridava a răspuns:

Daca nu gasesti in Flanco, Mediagalaxy, iata asta: http://www.cameredigitale.ro/......z2300.html