| le.cocaine a întrebat:

La profilul de Protectia Mediului ce se face mai exact? Ce ore? Multumesc :*

3 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Pai faci cate 2 ore de chimie, 2 de mate, 4 de romana sau 2 numai stiu exact, 1 de fizica, si vreo 7 materii diferite legate de profil care dupa parerea mea sunt cele mai simple materii.Pe vremea mea acu 2 ani se facea analiza apei, etg, si nu prea imi mai amintesc din ele oricum e foarte usor adica mie una chiar mi-a placut mai ales cz o zi pe saptamana aveam laborator si faceam diverse analize.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu sunt la Protectia mediului. 3 ore de mate 3 de romana 3 ecologie 3 hidrologie 2 chimie dar in a 11 vei incepe sa faci 3 ore de chimie si cam atat in rest cate o ora de fiecare. b-bayhappy