| anonim_4396 a întrebat:

M-am intrebat mereu de unde pot face rost de un program unde sa colorez si sa desenez cum vreau eu. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| love4u a răspuns:

De pe net. Incearca programele Paint, sau daca vrei ceva mai complex incearca Photoshop. E usor de folosit, bafta.

| cricket a răspuns:

Daca vrei sa te joci doar, poti incerca site-ul http://www.desenatori.ro/deseneaza.htm,dar,cum zicea si alyy, daca vrei ceva mai complex iti recomand Photoshopul sau Corel Painter-ul