| Alexandra_7889 a întrebat:

Hey Buna ajutati-ma pls
deci vreau sa intru intr-un program sa imi colorez parul si sa imi schim culoarea ochilor dar nu stiu unde si cum care ma ajuta sau sa imi spuna sau macar in ce program sa intru FUNDA + VOT =GARANTATwinking

Răspuns Câştigător
| ßhåååå a răspuns:

PHOTOINSTRUMENT...cel mai bunwinking. daca vreai imi dai id-ul tau si iti fac eu ceea ce vreai sau iti dau programul.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ßhåååå a răspuns:

Dar trebuie sa descarci programul daca nu vrei sa ti-l dau eu, pr ca online nu ai cum sa faciwinking

| iull_1544 a răspuns:

Daca nu vrei sa iti descarci porgramul, poti foarte usor sa colorezi tot ce vrei prin www.picnik.com.

| baby123 a răspuns:

Buna! exista un prgram cu care poti sa iti schimbi culoarea ochiilor si chiar si a parului dar problema e ca nu poti sa le salvezi trebuie sa cumperi un cod sau o cheie. Se numeste photoinstrument. E super dar pacat ca nu poti sa salvezi pozele sadsadsadsad

| baby123 a răspuns:

Buna! exista un prgram cu care poti sa iti schimbi culoarea ochiilor si chiar si a parului dar problema e ca nu poti sa le salvezi trebuie sa cumperi un cod sau o cheie. Se numeste photoinstrument. E super dar pacat ca nu poti sa salvezi pozele sadsadsadsad :*:*:*

| baby123 a răspuns:

Photoinstrument. dar nu poti sa salvezi pozele

| baby123 a răspuns:

Si scuze ca ti-am dat mai multe raspunsuri dar mi se blocase big grinbig grinbig grin