| anonim_4396 a întrebat:

M-am trezit tarziu si din colectia Adevarul "Pictori de geniu" n-am reusit sa cumpar decat volumul 3 (Picasso). Nu le mai gasesc in orasul meu pe celelalte doua (Michelangelo si Leonardo da Vinci). Daca e cineva de pe acest site care ma poate ajuta sa le obtin, ma face fericita. Primul volum a fost gratuit, deci slabe sanse. Totusi, imi incerc norocul cu voi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci cums spuneam in postarea anterioara, care nu s-a afisat pe site. Daca sint in Bucuresti, o sa dau o fuga pina la librarie, cind ies de la servici happy

19 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Si eu am ratat nr 2, dar am trimis pe cineva in timisoara la libraria adevarul si mi-a cumparat`o. Acolo le gasesti pe toate, sau la libraria adevarul din bucuresti. Foarte multe informatii despre cum le poti procura, cum poti da comanda online gasesti http://www.adevarul.ro/......eniu.html. Bafta!

| hashe86 a răspuns:

Cred ca se pot comanda si on-line. intra pe site-ul lor. din cealalta colectie de carte eu asa mi am comandat(a durat vreo 80zile pana au venit insa acum le am).
bafta!

| hashe86 a răspuns:

Se pot comanda si on-line. intra pe site-ul lor si incearca.
eu asa mi am comandat carti din cealalta colectie(a durat vreo 80 zile pana au sosit insa important e ca acum le am).
bafta!

| Roxana_6190 a răspuns:

Daca chiar le vrei atat de mult... poti sa mergi in alt oras sau daca ai vreo cunostinta care e mai apropae de alt oras avecinat... poate reusesti! Eu sunt din bucutresti si le-am gasit pe toate si acumsunt la magazin!

| ovidiuthomas a răspuns:

Cauta-l pe ionel. tabacaru@ovi.com si te poate ajuta el.

| ciumpalaku a răspuns:

Nu-i problema ca se vor mai tipari deoarece cererea a fost imensa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of! La Libraria "Adevarul" sigur le gasesti! Cineva care e din Bucuresti ti le poate cumpara!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca sint la librarie, o sa ma uit cind ies de la servici happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro, multumesc. Vreau numai nr 2. Pe primul mi-l trimite altcineva. Chiar ca te ajuta site-ul asta sa-ti rezolvi problemele. Va multumesc tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate, nu-mi apareau raspunsurile si am credut ca nu se posteaza. Chiar voiam sa injur. Acum vad ca a fost o farsa laughing Daca injuram?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni, culmea ar fi sa fie epuizat numarul asta si aici si sa fie bataie pe ultima revista rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro, ne intalnim in 8 noiembrie. Tu-mi dai leonardo(te descurci tu cumva) si-ti dau si eu ceva de 12 noiembrie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-e greu acum sa impart fundita in doua. Am obtinut ambele volume( tare site TPU). Voi incerca sa nu fiu hormonala and the oscar goes tu...Bro, care a stat la coada...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu o singura rezerva: serviciu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni, mulsumesc happy si am si eu o "rezerva"... serviciu... de cafea hi hi hi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are cineva toate numerele in afara de michelangelo si Picaso si sa le vada la un pret sub 70 - 80 lei(Colectia Pictori De Geniu)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu primul

| doctorhouse a răspuns:

Salut! Puteti gasi seria completa a tuturor cartilor aparute in cele trei (pana acum) colectii de la editura Adevarul, Biblioteca Adevarul, Adevarul Pentru Copii si Pictori De Geniu, la http://www.cartile-adevarul.com

Un link util mai ales pentru cei ce cauta primele volume ale colectiilor, care au fost epuizate de mult timp.

Succes!

| lucio28 a răspuns:

Salut, vand eu colectia completa, toate sunt sigilate, 1mil500, daca vreti sa le cumparati online costa cam 2mil200 toat colectia, deci cred ca va fac o reducere buna, am si dubluri numerele 3, 4, 5, 6 si 13.