| Ivan_Raul_1995 a întrebat:

Ma tot gandesc pentru viitor. acum am 15 ani si ascult cam 14 15 ore pe zi muzica si sunt foarte pasionat. Pe langa invat la chitara si la voce, dar la voce nu ma cam pricep. Cum as putea intra in domeniul muzicii la varsta asta sau pe viitor?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă ai fi fost la un liceu de artă era mai ușor.

| SpiderGhost a răspuns:

Dacă te pricepi la chitară ai putea să înveți să cânți melodiile care îți plac și apoi să postezi pe Youtube. Eu așa am văzut la alții. Sau poate dacă mai ai prieteni care știu să cânte la alte instrumente sau cu vocea ați putea să vă faceți o formație(dar asta e destul de complicat).....nu știu zic și eu?