| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista in Romania tabere cu specific artistic (pentru elevi)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Navodari (se duc sportivii acolo in general si nu numai) si mai este Tabara Internationala (intre Eforie Sud si Eforie Nord); Am fost la ambele, a fost frumos, destul de curat, au si cantina proprie. La Navodari sunt cabanute de lemn iar la Eforie este o cladire cu etaj exact pe plaja.

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Cred ca da
dar mai la indemana sunt si excursiile dl scoala

Bula
| Bula a răspuns:

Da, si anul trecut au fost...
De regula scolile organizeaza asemenea tabere, dar si inspectoratele teritoriale de invatamant.

cristian
| cristian a răspuns:

Da mai exista si ele sunt organizate de inspectoratele scolare din teritoriu.
Bazele turistice sunt intr-o stare jalnica si lasa mult de asteptat calitatea serviciilor oferite(cazare si masa).

mlm
| mlm a răspuns:

Da mai exista si acum asa ceva.La Navodari este cu siguranta, dar este mai mica(a fost fiica mea anul trecut).

| Delia 75 a răspuns:

TABARA DE PICTURA DE LA NICULA( Cluj)...Selusul Mic ( Mures). Poate mai sunt si altele, eu nu mai stiu.

| Andriux a răspuns:

ANT*-ul stiu ca mai organizeaza ceva tabere. :) Ai putea sa cauti pe site-ul lor: www.e-tineret.ro

* Autoritatea Nationala pentru Tineret

| TabaraDeTenis a răspuns:

Taberele noastre sunt dedicate tenisului, dar in fiecare serie organizam diverse programe de genul: productia unui vidoclip, pictura, modelaj. Ne gasiti la: http://www.tabaradetenis.ro/p124-Tabarele+noastre