| LanaDelReyFan a întrebat:

Maine, marti 7 februarie se invata la liceul dimitrie cantemir iasi?

Răspuns Câştigător
| NuDauFunda a răspuns:

Http://www.mediafax.ro/......a-9210747/

Se pare ca da, toata scolile si liceele din 11 judete (inclusiv Iasiul) isi suspenda maine cursurile.

6 răspunsuri:
| titisan70 a răspuns:

La cantemir nu s-a invatat niciodata, de ce s-ar invata maine?

| LanaDelReyFan explică:

Du-te naibi titisan70 cine te crezi? Si maine nu se invata si nici poimaine

| LanaDelReyFan explică:

Ce fitos de la negruzzii sau national mai esti? la cantemir se invata carte si chiar ff bine e un liceu f bun asa ca mai taca-ti gura aia de bombalau ce esti

| bibbiii a răspuns (pentru LanaDelReyFan):

Nu te supara sa stii ca National si Negruzzi sunt licee foarte bune si de ce ai crede ca cei de acolo sunt fitosi atata timp cat tu nu esti la nici unul dintre licee? Eu zic sa-ti vezi de treaba si ca nu mai judeci oamenii in functie de liceul la care merg.

| putos a răspuns (pentru bibbiii):

Vezi-ti fata de viata

| LanaDelReyFan explică:

Scuze k va spun dar s-a luat de liceul meu cum adica nu s-a invatat niciodata la dimitrie cantemir? e un liceu f bun asa ca nu-l mai aparati!