| NoName_9903 a întrebat:

Merge cineva maine la concertul Sting? Daca da, ne povesteste si noua? :-)

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Intrebarea e ciudata.CUM POTI POVESTI UN CONCERT? un concert se asculta nu se povesteste.Doar daca vrei sa afli cine astat in primul rand daca s-a aplaudat, daca s-a fluierat, ete. Povesti pe care, oricum le poti afla din divetse ziareDaca muzica te interseaza ia un cd si asculta-l acasa, linistita pe Sting

1 răspuns:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Sper sa ne povesteasca cineva. Oricum imi pare rau ca pana acum n-a raspuns nimeni. Probabil ca deja sunt la concert. Sper sa primim vesti maine