| OMfGtheyKilledKenny a întrebat:

O intrebare pentru. ieseni. Sunteti de acord cu noul "look" al Palatului Culturii? Mie mi se pare oribil. Parca ar fi "turnuletele" rromilor. straight face

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

E atat de dureros pentru mine tot ce se petrece cu Palatul Culturii si tot ce se intampla in jurul lui, incat intrebarea ta mai ca ma face sa plang.Se vede clar ca toti ce hotarasc astazi soarta orasului iubesc banii si nu acest Dulce Targ. Daca as fi vrajitoare as arunca asupra lor toate blestemele pamantului.Pentru ca eu iubesc acest oras nespus...

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Decat sa-l lase sa se darame mai bine asa!

| denisinho32 a răspuns:

Sunt de acord cu tine