| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Cum vi se pare noul look a lui Mley Cyrus?

10 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mie imi place, ii sta chiar bine. Si inainte arata foarte frumos dar totusi ii sta foarte bine si cu noua tunsoare.

| Sara2 a răspuns:

Mie nu imi place deloc, dar nu mai suntem pe vremea comunista sa ii criticam pe altii, putea sa se tunda cheala si sa isi deseneze un ochi in cap daca ei ii place si e multumita este in regula

| pwp a răspuns:

Oribil...ii statea mai bine inainte

| Reiikó a răspuns:

Nu prea imi place..Am auzit ca si-a donat din par. Sper sa fie real. Mie una imi placea mai mult in 2011 era mult mai draguta. Acumm fiecare cum ii place

| MadRaven a răspuns:

Mie nu-mi place deloc.
Imi e dor de vechea miley, cea cu par lung si brunet.
Avea ceva special pe atunci, un farmec aparte pe care acum la pierdut.

| Xtadelo a răspuns:

Interesant thinking

| ArrianaM a răspuns:

Sincer nu imi prea place, dar ea s-a frizat si si-a vandut parul pe o suma foarte mare de bani pe care a donat-o unui orfelinat, deci imi place gestul ei

| Yo10Alle a răspuns:

Dragut love struck

| chicsiclaudiuchicsimic a răspuns:

Foarte misto. ii sta foarte bine, mie imi place foarte mult

| MirunaMd a răspuns:

Arata ca o tarfa rolling on the floor