| lalalalandra a întrebat:

Oare va veni miley cyrus adica hannah montana in sibiu? va rog raspundeti-mi daca stiti ceva multumesc.

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Nu am auzit pana acum insa nu cred ca o vedeta ca Hannah Montana va veni in Sibiu happy

107 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt andreea, si cred ca da.
am auzit multe despre asta si sper ca da, o iubesc mult de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca nu o sa vina in Sibiu. Dar vine in Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sigur va veni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vina in octombrie la bucuresti doar ca ii mai trebuie o confirmare dar e 90 la suta sigur ca vine(I LOVE YOU MILEY/HANNAH)SUNT CEL MAI MARE FAN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sper sa vina in toamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare adresata lui INAJDSGH: te rog, poti sa-mi trimiti si mie adresa lui Miley? a mea e: goodgirl_bianca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut pe net ca ar veni in toamna.Ar fi super! Dar acum nu stiu daca e adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca hannah va concerta in sibiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este adresa de email a lui miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Sibiu n-am auzit deloc! Am auzit pe net ca va veni in Romania, in Bucuresti in toamna asta. Poate fi posibil sa faca un turneu si sa treaca si prin Sibiu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vine in bucuresti in septembrie 6-8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca dac va veni Miley Cirus va veni la bucuresti pentru ca eu o cunosc pe Miley si ea nu sustine concerte decat in capitale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va veni in Sibiu va veni in bukuresti locik uh crezi ca vine ori-unde un star ca ea thoamne laughing))laughing)rolling on the flooruh crezi ca vine si intr-o cocina de porc?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu,,,, scuze,,, nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa vina. Eu sunt sora ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vine nu are cum ea locuieste in TENASE nu are cum imi pare rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi, my name is Proasta de la satul Prost eu stiu ca vine hannah puttana la braila nu la sibiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca va veni in bucuresti nu in sibiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni in bucuresti in septembrie 2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca va veni nu stiu dar sper sa vina la bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, voi ma uimiti cu prostia voastrahappy
Mai nene, de unde stiti voi pe ce data va veni? Inca nu se stie sigur daca va veni...Nu mai presupuneti voi ca niste inculti ca va vizita toate orasele tarii. Daca va veni in Romania, cert este faptul ca va veni in Bucuresti, deoarece acolo se vor strange multi fani de-ai vedetei Miley Cyrus.
Nu mai spuneti ca aveti ID-ul ei daca nu v-a aratat webcamul s-o vedeti, deoarece, orice imbecil se poate da drept Miley Cyrus pentru a-i amagii fanii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sibiu adica la tara cum ar fi la tara pentru ea nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu nimic dar vreau sa vina in Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca hanah vine in bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate. dar daca va veni, va veni numai in bucuresti. o cunosc ca si pe soara mea pe miley cyrus.suntem cele mai bune prietene.asta inseamna ca ea e in romania fiind prietena mea.nimeni nu stie asta.pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca va veni in bucuresti dar nu stiu cand am auzit ca in toamna din 2010 dar sunt sigura ca voi fi acolo pentru ca n-as rata acest eveniment in niciun caz o iubesc pres mult pe miley atat de mult vreau sa vina in bucuresti am fost la concertul ei in londra si nu ne-a dezamagit sper sa nu o faca acum...si va rog nu cred nimic din ce spuneti voi ca aveti autografe sau ca a fost la voi acasa serios ruda cu hannah ce stupizi sunt cei care inventeaza asa povesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hanah monatana e in sibiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt hana montana si nu voi veni paaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adresa ei este hannah_montana_nick de mess...
si hi5 este http://hannah-montanalove.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta nu daca e sa vina vine la Bucuresti si din cate am inteles va veni in luna septembrie intre 26 si 29.