| ade98hannah a întrebat:

Cine e fah hannah montana sau miley cyrus? va rog sa imi raspundeti ...si cine stie id-ul lui miley?

36 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu sunt fan. Ma indoiesc ca ar avea buna dispozitie sa vorbeasca special cu tine chiar daca ar avea timp. Probabil daca are un id are in lista prietenii apropiati si atat.

| Butsilee a răspuns:

Hai sa vb pe privat si iti dau cate id-uri vreiwinking dai add l id asta vortex.girlwinking vb acolo!

| ing. a răspuns:

Buna Ade. Mie nu prea imi place Miley. Dar crede-ma.am o colega innebunita dupa ea.Si stiu sigur ca nu are id de messenger.Cantaretii si actorii sunt ocupati mai tot timpul.nu prea au timp de mess.Incearca pe twitter!

| Marry:X a răspuns:

Buna.Nu,nu sunt fan Hannah Montana.De unde sa stim noi id-ul fitoasei alia?happy. Ce suntem noi, ghicitori?happyDeja m-am saturat de eaangry. Dar faceti frate schimb de id-uri cu alti fani si lasati-ne pe noi, TPU-ul in pace ca sunt probleme mai mari de rezolvat pe sitewinking. Unii chiar au nevoie de ajutor, nu ca voi ''unde sta hannah''?,''ce id are hannah''? Deci pune o intrebare cine e fac hannah montana si vrea sa faca schimb de id cu mine si gatawinking. Pa pa:*

| M.madallina a răspuns:

Nu imi place hannah montana si nici miley cyrus

| Alex_7297 a răspuns:

Bună!
Nu îmi place deloc Hannah Montana asta, dar ştiu pe cineva care ascultă, şi se dădea mare că ştie ID-ul ăsteia. Dar totuşi, dacă stai puţin să te gândeşti, "cântăreţii" nu au timp de aşa ceva, şi chiar dacă ar avea, să şti ca in SUA este la modă MSN!-ul, nu Messenger!-ul, deci...
Sper că ţi-am fost de folos!
Pace!

| adelutza_9680 a răspuns:

Nu sunt fan Miley Cyrus sau Hannah Montana, dar o colega e inebunita dupa ea. A incercat toate adresele de mess posibile, dar nici una nu a mers. Ti-as fii dat-o bucuroasa.Sorry!

| anca2903 a răspuns:

@alexa007

Da da, sigur!
Hai, nu ni-l spui, ca suntem curiosi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt fan si am ID-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu id-ul lui miley, dar nu-l dau la nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...eu il am.id ei este miley_cyrus200033

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca si eu am cautat o zi intreaga id-ul lui miley sau hannah dar am primit fel si fel de raspunsuri.asa ca si eu cred ca vedetele nu au prea mut timp de mess! de fapt nu stiu daca e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff... spuneti numai prostii aici...

ea are id...pentru fani

si nu mai spuneti ca sunt ocupati pentru ca ei au manageri sh...

off...

deci am zis ca id ei este miley _hannah87
?

aa

nu am zis

deci asta este id ei

e de la concertul sellena gomez

am sh id ei mai vb daca vreti pe idul luwing_adytsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc sabina aidiul lui miley este hannah_montana_miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai idu tau hannah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu! id-ul lui miley este hannah_montana_bianca eu am vb. cu ea! e super draguta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id-ul lui miley este hannah_montana_bianca! e super draguta! eu am vb. cu ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley nu da id-ul ei la fani. daca are un id atunci il da numai prietenilor ei si familiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fan lilly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu id-ul ei dar sunt cea mai mare fana a ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca Miley este prea ocupata sa vb cu voi si nici nu cred ca ati vb cu ea. Orice om siar pune o poza dea ei sau a Hannei si sar da drept ele...Va rog nu credeti asa mincinosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ade imi place miley dar nu am id-ul ei de messenger asa ca la revedere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny_hopexcyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai cand ii vezi pe uni asta e idul bai fratilor sa va recomnd ceva vedetive de treaba voastra ati vrea voi sa fiti ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il stiu pe alui miley este pretena mea la fel si hannah montana eu joc alaturi de ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fana maili cyuars dar asa vr sa stu indul va rog dca al stiti sa mi-l dati si mie di meu e andreea.rosu49

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este yahoo! messengeru ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley_cyrusgirle

| ade98hannah explică:

Ok

deci chiar nu va cred

in primul rand o multime de persoane isi fac iduri false pentru a se da drept miley sau alte celebritati, nu cred ca e asa fraiera incat sa dea idul ei la oricine. are id ca altfel cum si-ar face cont p twitter?

| iuliana_8416 a răspuns:

Id-ul luimilay este miley_cyrus