| ceamaimarefanaaluimileycyrus a întrebat:

Cand miley cyrus va veni in romania cum va fi va fi ca miley cyrus sau ca hannah montana?

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Asta-i intrebare capcanabatting eyelashes? caci nu prea cred ca miley va veni in Romania tongue

si daca va veni va fi ca miley cyrus tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca miley cyrus, dar poate sa cante si ca hannah pentru ca astfel promoveaza serialul in alte tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. cand va veni ova considera hanna montan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vb cu miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare va veni in Romania?

Răspuns utilizator avertizat
| ceamaimarefanaaluimileycyrus explică:

Ms frum pentru raspunsuri

| kidw a răspuns:

Hannah montana este DOAR in film si atat! niciodata in concerte nu s-a prezentat ca Hannah Montana, Doar in concertele din desene, film, e. t. c. dar mai e pana vine, anul asta oricum NU, categoric NU, uite-te pe evenimente si de abia prin 2011 apare si la noi.tongue

| anonim_4876 a răspuns:

Normal ca va arata ca miley cyrus, hannah montana e doar un fel de personaj care joaca intr-un film...chiar va veni in Romania?