| Miaomg a întrebat:

Pentru cine a mai pictat tricouri negre cu înălbitor, am o întrebare.
Pentru un model mai complex incepeti prin a desena partea mai închisă, cu umbre și pentru a deschide mai dați cu straturi de înălbitor?
Iar după atâta înălbitor, nu ați pățit să se deterioreze tricoul?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MihailoviciS a răspuns:

Salutare! Fica mea a făcut ceva de genul, și am supravegheat-o in timp ce umbla cu clorul. Nu mai știu ce model a făcut, dar a ieșit ceva chiar frumos!