| usernamebpla a întrebat:

...cine stie ceva licee de arhitectura, spuneti-mi in ce judet is aceste licee, si carei mai bun dintre ele?

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Buna, in Bucuresti exista 2 licee de arhitectura:Nicolae Tonitza si Ioan N.Socolescu.Cel mai bun este Socolescu chiar daca Tonitza are medie de admitere mai mare. fundita?

5 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Liceu de arhitecturã este si în Sibiu, liceul Carol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cluj, stiu ca este dar alundeva nu mai stiutongue

| aиdяaaa●• a răspuns:

Bucuresti:Colegiul Tehnic de Arhitectura si Lucrari Publice "I.N.SOCOLESCU".
Altul nu stiu, imi pare rauhappy

| dya_8470 a răspuns:

Pai la tine in judet nu este? cel mai bine ar fi sa iti alegi unul mai aproape de casa. in judetul hunedoara exista doar unul sigismug toduta e un liceu cam slabut da na e singurul

| stefan1st a răspuns:

Abar n-am