| dhgrufgyrjk a întrebat:

Acum cateva minute, am dat o intrebare, insa am facut niste greseli. Deci o mai repet odata: De unde as putea downloada filmul The messenger 2 dublat in romana?
Multumesc inca odata. Pa!
P. S.

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru viitor, sa stii ca intrebarile se pot corecta daca mergi la intrebarea ta si apesi butonul rosu "editeaza". Acesta (butonul rosu) ramane cateva zile, apoi dispare. Dar este suficient sa repari ceea ce este gresit in postare! Pentru intrebarea propriu zisa ...nu stiu.

| smoothjoe a răspuns:

STIU EU: de la magazin, si/sau de pe site-uri de specialitate de unde sa le cumperi, ce vrei sa faci aici se numeste piraterie si se pedepseste cu inchisoarea big grin, si ai grija cu astfel de intrebari pe net ca oamenii care se ocupa sa-i pedepseasca pe cei care fac piraterie va cauta pe site-uri din astea, te ia dupa ip si iti bate la usawinking. iti spun asta nu sa ma dau smecher, doar sa ajut si sa previn(adica mai bine dai 20 de lei pe film la magazin decat 2000 de lei amenda penala + cazier murdarit) si da, daca te intrebi tot ce am in calculator ori este cumparat ori este free

Răspuns utilizator avertizat
| dhgrufgyrjk explică:

Pentru smoothjoe... Dar de ce zici ca e piraterie?
Eu pur si simplu vreau sa-l privesc, si pentru ca nu inteleg bine engleza, as vrea sa-l privesc in romana. Deci, daca stie cineva cum sa ma ajute, ajutati-ma Va Rog, dar daca nu, mai bine sa nu comentati.

P. S. Daca puteti, dati-mi un link de unde il pot downloada macar si cu subtitrare. :*

| milanezu a răspuns:

De gasit il gasesti usor cu subtitrare, dar dublat in romana...