| Aditzaaaa a întrebat:

Am auzit de la o colega ca la ziarul adevarul sau libertatea va aparea cartea "Interviu Cu Un Vampir", eu am vazut filmul chiar daca e vechi si este super si as vrea si cartea.Cine stie m-ar putea ajuta sa-mi spuneti de la ce ziar, cat costa si cand apare.Am inteles ca trebuie sa apara si nu vreau s-o pierd! Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| Melody a răspuns:

Cred ca a aparut deja, de joi. Intreaba pe la chioscuri, poate mai au. Se distribuie cu ziarul Adevarul, la pretul de 13 lei.
Daca nu mai gasesti, poti descarca gratuit cartea de aici:
http://www.megaupload.com/? d=672QAOV9

1 răspuns:
| ellaD a răspuns:

A aparut ieri si costa 13 lei.Dar o poti comanda si de pe adevarul shophappy