| RockIsLife a întrebat:

Ati vazut filmul "Interviu cu un vampir?" Stiu ca este vechi, dar mi-a placut. Voua? Care este personajul vostru preferat?(funda pentru. raspunsul care imi place)love struck

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Da l-am vazut mai demult si mi-a placut foarte mult big grin Super tare filmul
Cei mai tari erau Antonio Banderas, Brad Pitt si Kristen Dunst

4 răspunsuri:
| Hypathia a răspuns:

Da l-am vazut. Nu am un personaj preferat dar mi-a placut filmul.

| Narfundo a răspuns:

Parca am plans la filmu ala nu mai stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmu` nu l`am vazut. Doar niste secvente din el. Dar in schimb am citit cartea care m`a impresionat placutlove struck, foarte interesanta si captivanta.

Sa fi iubita`!

| maryse_9270 a răspuns:

Da, l-am vazut chiar ieri ( nu pentru prima oara) si o sa fie si duminica asta pe tcm ora 10.
stiu ca am plans f. mult cand a murit claudia...
actorul meu preferat a fost brad pitt. i-mi placea si f. mult personajul louis...