| Andrei0986272 a întrebat:

Salut,am o intrebare, am gasit doua carti pe "Cărți Play" una de antrenarea creierului alta de antrenarea memoriei, scrisă de "Dr. Gareth Moore" și vreau să stiu daca merita cumpărate sau daca sunt bune? Au ajutat aceste carti pe cineva? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Normal ca ajuta. Daca le cumperi il ajuti pe autor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dacă vrei să perfomezi la circ, te învață trucuri.

| Drkurt01 a răspuns:

Haha, nu, nu-ti irosi banii, poti sa le iei ca pe un fel de clickbait din lumea cartilor.
Daca vrei sa-ti imbunatatesti creierul sau memoria incearca sa citesti ceva, orice. Daca vrei poti sa scrii si ceea ce iti amintesti din ceea ce-ai citit, o sa te ajute mult. E cam ceea ce face Jordan Peterson, daca il cauti pe Youtube.
Da-mi mesaj daca vrei recomandari de carti. Cred ca te-as putea ajuta.