| MondialuDeEu a întrebat:

Salut, am si eu o problema... cand dau la photoshop pe T-ul acela ca sa scriu un text imi zice urmatoarea eroare: " Could not complete your request because something prevented the text engine from being initialized " am si reinstalat photoshop-ul si tot nu merge. Va rog ajutati-ma dau fundita.

Răspuns Câştigător
| spxinsane a răspuns:

Inchizi toate aplicatiile Adobe.
Intri in :
C Drive > Documents and Settings > Currrent user directory > Local Settings > Application Data > Adobe > TypeSupport

Sterge tot ce este in folderul "TypeSupport" (vezi ca unele fisiere sunt ascunse, sa stergi si alea)

Succes

1 răspuns:
| MondialuDeEu explică:

Pai si alea ascunse cum le aflu?straight face cum le gasesc? poti adaug id meu ca sa imi explici mai bine? >>> diabolyku