| Vlad_Pop_1995 a întrebat:

Salutwinking
as avea o intrebare si as aprecia mult daca m-ati ajuta. Eu lucrez de mult in Adobe after effects si azi am vrut sa fac un efect cu Plexus(2) si imi apare un X mare si rosu, si nici cum nu pot sa-l fac sa dispara, am incercat si chestia cu Color Key.dar arata urat sad si dupa am incercat sa fac rost de Serial Key-ul plugin-ului (plexus2) dar n-am avut sanse.
Daca cineva stie sau isi da seama cum pot sa-l scot..as aprecia ajutorul happy

1 răspuns:
| clarutay a răspuns:

Nu cred ca e posibil sa il scoti, dar ai grija ca el sa nu iti virusezze calculatorul!