| qCozo a întrebat:

Care știe cum se poate face un comanac tip palat? (masca de anul nou). Ce materiale trebuie folosite?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce anume este "comanac"?

| Andreeush a răspuns:

Incearca sa cauti pe Youtube, sunt persoane care fac tutoriale si poate gasesti exact ceea ce cauti.

| qCozo explică (pentru Andreeush):

Am încercat. Dacă găseam nu mai puneam întrebare aici laughing

| qCozo explică (pentru Violleta2022):

Este o masca pentru anul nou. Obiceiuri din popor. Uite un exemplu de pe Olx: https://m.olx.ro/oferta/comanac-IDbLWAE.html/#position=4&page=2

| Radumnl a răspuns (pentru qCozo):

Gasesti acum!winking