| Ciprian996 a întrebat:

Caut arheolog sau cineva care are cunostinte în domeniu. Daca cunosti obiecte arheologice sau cunosti pe cineva care are cunostinte în domeniu, contactati-ma pe profilu de Facebook ionut.ciprian.37 sau gmail ciprian2196@gmail.com

1 răspuns:
| Gaby212 a răspuns:

Eu sunt student la Facultatea de Istorie si cred ca as putea sa te ajut... Daca nu eu, atunci probabil pot sa iti fac legatura cu cineva care s-ar pricepe.Depinde care e treaba...