| MRScool12 a întrebat:

^^ Ce credeți ca o sa se dea la a-II-a sesiune a examenului de bacalaureat din toamna la limba și literatura Romana?!

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Fix ce nu ai invatat. Ce prostie! Intrebi pe TPU despre asta in loc sa te pui sa inveti! 4 ani de zile ce ai pazit?! Daca un amarat de liceu nu esti in stare sa il termini, la facultate nu ai nicio sansa!

| MRScool12 explică (pentru Mayar):

Câtă ignoranță...

| Mayar a răspuns (pentru MRScool12):

La asta m-am gandit si eu cand ti-am vazut intrebarea. nu mai pierde timpul pe aici si pune-te si invata

| SofianAdrian20 a răspuns:

In loc sa stai pe TPU sa astepti stele cazatoare eu zic sa te pui pe invatat rolling on the floor