| Anissuca a întrebat:

Salut happy
Ce se pune pe tava de la taierea motului? As vrea cat mai multe si cu semnificatiile lor! Dau funda! Mersi!

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Chiar tu poti sa dai semnificatie obiectelor. Semnificatia pe care o dai obiectului, incarca respectivul obiect cu energia semnificatiei. Poti sa pui orice obiecte doresti tu cu semnificatiile dorite. Sau poti sa cauti un dictionar de simboluri, de obicei se bazeaza pe chestii invatate din stramosi.

2 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Pai...
Bani,chei,telefon,tigari,un ruj, o sticla, carte, iconita, un stilou
Cam ce inseamna meserii.

Răspuns utilizator avertizat