| anonim_4396 a întrebat:

este cineva care sa aiba tabloul "Tipatul" cu Homer Simpson? ma refer la acesta: http://www.canvasprintart.co.uk/new%20templates/simpsons -screem-1.jpg

Nu il gasesc la nici un magazin online din Romania, daca il aveti si sunteti dispusi sa il vindeti, lasati un raspuns. Mersi fain.

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Chiciuri! tu stii care este originalul,si care este autorul? arta,nu este ''pentru emanati''. este pentru oameni scoliti,si cu simtul estetic..., ceea ce necesita, mult studiu...

| anonim_4396 explică (pentru a1doru):

Normal ca stiu. doar ca sunt interesat de varianta cu Homer Simpson. daca vrei sa faci pe desteptul, mai bine nu o face.