| Dragosh97 a întrebat:

Salut imi spunde si mie cineva daca stie de une pot gasi pe internet caprioara din vis de vasile voiculescu (preferabil povestea intreaga)

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Vad ca esti un baiat cultivat.Ai un ID frumos si. citesti. Dar crede-ma, e mai frumos sa cauti intr-o biblioteca, eventual la sala. Pe langa faptul ca vei intalni o atmosfera super, vei avea posibilitatea de a intalni si fete, care au aceeasi pasiune ca si tine.

2 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Salut DragosMaestru23. Din pacate am vrut sa te ajut sa citesti Caprioara din vis dar este temporar anulat. I-mi pare rau, incearca poate o gasesti intr-o biblioteca. Succes. Pup.
nana

| marta_8513 a răspuns:

şi eu am nevoie...nu prea ies în oraş şi ar fi de preferat să gasesc nuvela pe net mai ales ca nu vreau sa copii rezumatul nimănui, daca o găsesti pe net să-mi dai si mie site-ul