| BaNkIeE a întrebat:

Salut prieteni!
Am desenat aici o bufnita =)
https://www.youtube.com/watch?v=pHFPASfA6ME
Puteti sa-mi ziceti va rog, ce parere aveti despre ea? Ce nu vi se pare ok la desenul acesta?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Canalul tau ar trebui promovat mai mult. A iesit foarte bine. De altfrl ca toate celelalte.
Plus ca poza mea de profil e o bufnita happy

| BaNkIeE explică (pentru DoarBogdan):

Multumesc Bogdan)
Incerc sa-l promovez pe cat e posibil, dar asa cum canalul e nou si nu prea are video, atrage foarte putini oameni.

| DoarBogdan a răspuns (pentru BaNkIeE):

Nu e bai. Te ajut eu. O sa mai strang cativa happy

| BaNkIeE explică (pentru DoarBogdan):

Mersi prietene, ca ma sustii.

| DoarBogdan a răspuns (pentru BaNkIeE):

Oricandwinking
Iti dau mesaj oricum.

22 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Frumos.

| BaNkIeE explică (pentru R0R0):

Mersi)

| R0R0 a răspuns (pentru BaNkIeE):

Cu plăcere.

| Aberdeen a răspuns:

E interesant. Asta cu bufnița are hașură foarte frumoasă, și restul sunt drăguțe. Creioanele nu par foarte calitative, dar asta e doar părerea mea. Sau poate coala?

| BaNkIeE explică (pentru Aberdeen):

Ai dreptate. Unele dintre creioane nu sunt prea bune.In curand o sa-mi cumpar altele mai calitative)

| NellieLovett a răspuns:

Este super faina!

| BaNkIeE explică (pentru NellieLovett):

Multumesc!
Acum desenez o pisica)). Subscribe daca nu vrei sa ratezi noile video care o sa apara in curand!

| NellieLovett a răspuns:

Ador pisicile!

| TheWomanCat a răspuns:

Nu cred ca l-ai facut tu.

| BaNkIeE explică (pentru TheWomanCat):

Iar eu nu cred ca tu esti coreeana.

| TheWomanCat a răspuns:

Ok,scuze.Imi place mult pictura ta.E atat de frumos desenul ca parca nu mi-a venit sa cred ca e real. happy

| TheWomanCat a răspuns:

Sunt abonata la canalul tau.

| BaNkIeE explică (pentru TheWomanCat):

Multumesc! Ca sa te asiguri ca e canalul meu poti sa te uiti in descriere la video))
Ti-am pus o intrebare acolo)

| TheWomanCat a răspuns:

Canalul tau se numeste black art nu?

| TheWomanCat a răspuns:

Am scris ceva pe you tube.Numele meu e Wool Sung Yi.Ai vazut? happy

| BaNkIeE explică (pentru TheWomanCat):

Da,iar eu ti-am raspuns))

| TheWomanCat a răspuns:

Si eu ti-am raspuns inapoi laughing