| DragosMaxim a întrebat:

Spuneti-mi un site cu piese de teatru de cumparat in afara de carturesti.ro daca stiti.

2 răspunsuri:
| Simon a răspuns:

Ai incercat si la Diverta (cred ca si pe Elefant este posibil sa gasesti)?

| Grecan_Mihai_1981 a răspuns:

Salut.Am o firma de distributie de cd-uri si dvd-uri si iti pot pune la dispozitie o lista din care sa-ti alegi. In mare parte sunt piese de teatru, scrise de Caragiale si interpretate de mari artisti ai anilor 50, 60 sau 70.
Imi poti trimite o solicitare la adresa de mai jos, si iti pun la dispozitie lista.
zigzagmedia.production@gmail.com
Multumesc.