| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste un film in care o fata era babysitter si avea grija de doi copii intr-o casa mare cu multe ferestre si parca o gradina botanica sau ceva de genul. Si parintii lor erau bogati ( poate va ajuta sa va amintiti ). Si intr-o noapte ea avand grija de copii, incepuse sa o sune cineva care voia sa o omoare. Si pana la urma ajunge in casa cu ia si o urmarea. Si la final se termina cand il aresteaza politia. Va rog sa-mi spuneti si mie daca stiti. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

When a Stranger Calls

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut filmul de vreo 10 ori dar nu mai stiu cum ii zice, ...off.scz ca nu te am putut ajuta

| GgbG a răspuns:

Babysitter Wanted 2008