| Tringlo a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi panze pentru pictura, la un pret bun? Stau cam prost cu bugetul.

5 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Caută în magazinele fondului plastic sau chiar în hypermarketuri, cum este Carrefour. Un cunoscut de-al meu chiar a găsit 5 pânze, de diferite mărimi, pachet, la 20 şi ceva de lei.

| Zoey112 a răspuns:

Pai in Timisoara se gaseste la "Hobby" si chiar si in mall sau Auchan (supermarket)

| liceu a răspuns:

Pai poti sa iti faci chiar tu! in oras la mine e un pictor care isi face panze singur. mai intai faci o rama din lemn apoi iti cumperi material(panza) si aplici peste rama. Bafta, oricum la magazine nu cred ca gasesti prea ieftine.