| Ccrys1298 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Stie cineva un site de unde sa pot cumpara hartie origami colorata si/sau cu modele? Dau fundabig grin!

3 răspunsuri:
| Cataa9 a răspuns:

Poti incerca acest site...:)
http://www.didactopia.ro/....../index.php

| tiko333 a răspuns:

Da! Incearca la magazinul Daiso Japan. Daca esti din Bucuresti, il poti gasi in Cora Lujerului(langa BRD), in Liberty mall, Auchan Titan, Militari Shopping Center, Carrefur Vitantis. De asemenea mai exista si in Arad, Pitesti si Tg Mures. Aici gasesti si hartie pentru origami si multe alte lucruri interesante!

| Ionut_Andrei_1987_oTdp a răspuns:

Http://www.okazii.ro
Si cauti hartie origami.
De obicei gasesti de toate aici.