| Anndr33y a întrebat:

M-am inscris intr-un concurs de desene de craciun,despre nastearea lui Iisus,ziua de craciun sau bradul de craciun. As vrea sa fac un desen frumos,dar pe net nu am gasit nimic frmuos sau o sursa de inspiratie. Aveti vreo idee, sau vreo imagine frmuoasa pe care as putea sa o desenez? Dau funda celei mai frumoasa.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici poti gasi aproximativ 20 de tablouri pe care le poti reproduce in desen despre nasterea lui Iisus.

http://www.storiesnow.com/jesusbirth