| myelys a întrebat:

Imi puteti da si mie va rog frumos niste idei de desene. As vrea sa desenez ceva dar nu am inspiratie.

Funda!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| 22Walid22 a răspuns:

Poti sa te iei dupa ceva facut de Da Vinci sau Michelangelo... ca au si desene dar de la Michelangelo nu cred ca o sa gasesti ceva de desen sunt mai multe sculpturi si picturi... sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| KatyyLWA a răspuns:

Depinde de ce iti place tie sa desenezi... De exemplu mie imi place sa fac graffiti. Poti incerca si tu sau cauta pe google desene usoare. Incerca anime sau meme-uri happy Asta e ce-mi place mie...

| NbhdDaughter a răspuns:

Vampiri

| DutzaDiia a răspuns:

Pai.(app.sunt la liceul de arta in a V-a si sa stii ca stiu ce vb.ok?) Bun..acum ca am clarificat ceva..sa-ti raspund..eu as zice sa faci ceva care sa contina mai multe idei..adik sa iei de colo-colo.

| CoMyYySiAtat a răspuns (pentru DutzaDiia):

Nu te mai da rotunda ca esti la liceul de arta ca nu-i asa greu sa intri acolo! Si-n plus ce crezi tu ca inseamna un liceu de arta! Daca erai la facultate sau erai pictor mai ziceam!

| DutzaDiia a răspuns (pentru CoMyYySiAtat):

Auzi? Eu n-am chef de cearta! Daca tu ai du-te la mata si fa-i iei panarama...Ok? Si daca te crezi asa de "desteapta" de ce mai ceri parerile altora?

| Aryna14 a răspuns:

Casute din ciuperci locuite de pitici