| razvanrazory a întrebat:

stiti unde pot gasi design-ul tatuajului Deliei Matache? Am inteles, nu stiu sigur, ca genul tatuajului ar fi mandala dar nu il gasesc...

2 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Mandala este un model grafic care, în majoritatea cazurilor, este unicat. Un astfel de model se realizează prin combinații repetate de forme geometrice rectangulare sau sinusoidale, puncte etc., într-un model repetitiv.
Ideea este că nu cred că vei găsi EXACT același model ca al Deliei.

| razvanrazory explică (pentru adryang78):

M-am gandit ca ar fi un unicat laughing