| Soundofsilence a întrebat:

Sunt intr-o trupa de teatru si participam la un festival peste cateva luni, ne-ar trebui cateva idei pentru piese de teatru, suntem adolescenti deci ceva potrivit pentru elevi de liceu ar fii foarte tare, funda

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Dragostea complicata a fost mereu subiectul preferat al majoritatii pieselor. Ar mai putea fi o tema cu morala (asa ca o fabula) care sa indemne oamenii la o schimbare in bine.

| Hancaaa a răspuns:

Ati putea face o piesa despre cum divortul afecteaza sau nu copii laughing