| ionut75 a întrebat:

vreau sa folosesc photoshopul pentru desenat(desenez cu o tableta grafica)dar atunci cand incep sa desenez nu am acea fluiditate cand desenez cu pixul, este exact ca atunci cand desenez cu mouse-ul, am vazut la altii care folosesc photoshop-ul pentru desene, iar lor le ies, mie de ce se intampla asa? de exemplu in alte softaware-uri cum ar fi paint tool sa-i sau krita. Acele linii facute cu pixul de la tableta imi ies perfect, in phothoshop de ce imi iese asa? va rog ajutati-ma... DAU FUNDA! multumesc

1 răspuns:
| Chivu2000 a răspuns:

Buna, iti sugerez sa folosesti Aplicatia PicsArt, este disponibila pe Android si IOS este mult mai eficienta ca si Photoshopul si acolo poti realiza orice