| Chiriță_Andrei_Cosmin_2000 a întrebat:

Am si eu de pregatit pentru balul bobocilor un moment... tema balului e Medieval si m-a cam dat peste cap...am incercat un numar de stand up...dar nu se potrivesc textele cu tema... ceva ajutor? Stiu sa cant cu vocea (cat de cat)... Ma puteti ajuta? Urgent am nevoie de voi!

2 răspunsuri:
| Kira5854 a răspuns:

Nu face stand-up la balul bobocilor de fata cu profesorii...stand-up-ul fara injuraturi nu e stand-up, si cum nu poti face misto de nimenifolosind cuvantul voal si turn, mai bine ia-ti partenera la romeo si julieta, fi un clasic

| SuciuFlo a răspuns:

Poti sa faci si stand-up dar nu prinde la public, canta sau danseaza