| uNu_2249 a întrebat:

Salutare...ce mai stiti despre colectia Adevarul,, 101 carti de citit intr-o viata"? nu am mai cumparat demult si as vrea sa stiu ce carti au mai fost dar mai ales ce carti urmeaza

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intră aici. Poţi comanda online, sau din magazinele Adevărul.

http://blogulcolectionarului.net/......brie-2010/

| hp1uk a răspuns:

Colectia s-a terminat de mult, eu o am pe toata. Ultima a aparut asta toamna, Pe aripile vantului. Le poti comanda pe internet la acelasi pret, intra pe site-ul de la adevarul. Chiar acum citesc Rosu si negru de Stendhal, au opere variate, in general sunt capodoperele literaturii, de la Moliere si Goethe la Umberto Eco.