| Daniel8888 a întrebat:

Salutare, de unde as putea achizitiona asa ceva? https://imgur.com/a/IP9x5ir. Nu conteaza din ce tara vreau sa stiu de unde. De modelat stiu eu.

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Salutare! Cred ca este un led de silicon care poate fi facut la comanda, lucrarea fiind executate de catre un profesionist sau poti reda tu forma acasa cumparand materialele necesare, asta doar daca te pricepi.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Exista magazine la care se pot comanda "firme luminoase" personalizate.
Asa cum se fac tatuajele, tot astfel poti comanda o astfel de... sigla.
(atat forma, cat si culoarea dorita).
Eu am vazut anunt in Iasi, dar cu siguranta exista si in alte orase din Romania (mai ales in Bucuresti).
Nu stiu sa-ti spun daca aceste societati pot pune la dispozitia clientului si materia prima dorita, fara prelucrare. Dar tu poti intreba direct la ei.