| Ovydiw a întrebat:

Salutare tuturor!
Am si eu o rugaminte, carte cei care se pricep la facut, modificat poze cu photoshop sau alte programe.
As vrea sa vorbesc cu cineva care se pricepe, daca cineva dintre voi le are cu asa ceva rog sa imi raspunda, si sa lase un comment, o adresa unde il pot gasi sau un mesaj, aici pe TPU!
Mersi...

3 răspunsuri:
| R0MW4LD a răspuns:

Lucrez de 10 ani ca si Desktop Puplisher (ceea ce include si editare foto). Ma poti gasi pe https://www.facebook.com/romwald.chezu

| 666Belial666 a răspuns:

Http://www.avatan.ru/

Asta e cel mai bun.