| cristy_5860 a întrebat:

Spuneti-mi va rog pe ce site pot gasi note (partituri) pentru acordeon cu hore, sirbe etc...Va multumesc!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandero, daca baiatul e notist stai la locul tau! Am un Weltmaister supitta corolla de vinzare! prezinta interes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristy numai la lautarii si profesorii mai vechi dar mai ales la cei de peste prut din Basarabia gasesti partituri periculoase.nu se gaseste frate si cat de mult se mandreste Romania cu folclorul romanesc nu gasesti d cumparat.in ziua d azi trebuie sa ai urechea ascutita...sa o faci direct!

| REMiXDJ a răspuns:

Uite aici gasesti :
http://www.google.ro/......tp?/search
, ///si daca iti foloseste, vreau si eu sa imi canti Pritzisorul meu, si sa imi trimiti un mp3.///uite id-ul meu in yahoo: DJ_Music_MP3

| sandero a răspuns:

Sa intel ca te pricepi, ei bine si eu lucrez in acest domeniu, si iti spun, ca, daca a trecut ceva timp dacnd manuiesti acordeonul, si esti cu adevarat talentat, si iti place ceea ce faci, nu iti trebuiesc neaparat partituri, pur si simplu asculta o hora de mai multe ori si incearca sa o reproduci cu acordeonul ai sa vezi ca vei reusii, eu asa fac.Si inca cv, vreau si eu mp3-ul ala cu Printisorul meu, cand il ai zici aici pe situl asta ca o sa gasesc eu si te contactez".)

| Creanga_Doina_1997 a răspuns:

Trimite un email aici http://cumsainveti.ro/acordeon/ si primesti partituri acordeon